Szukamy kandydata godnego nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”!

Niedziela, 6 pa寮ziernika 2013

Szukamy kandydata godnego nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”!
Druhowie!
Wraz z Muzeum Powstania Warszawskiego poszukujemy osoby która nie musi walczy z broni w r瘯u w obronie podstawowych warto軼i, lecz mo瞠 je urzeczywistnia w wolnej Polsce. Honorowe odznaczenie jest przyznawane co roku w dwóch kategoriach: za ca這kszta速 dokona i postaw 篡ciow stanowi帷 wzór do na郵adowania dla m這dych pokole oraz za wyj徠kowy czyn.
Wi璚ej informacji na stronie konkursu - www.anoda.org.pl
Gówna Kwatera Harcerzy rozpoczyna poszukiwania osoby, któr mog豉by nominowa do tej nagrody. Je郵i macie propozycje - przesy豉jcie je prosimy na adres gkh@zhr.pl wraz z krótkim uzasadnieniem!
Druhowie!
Wi璚ej informacji na stronie konkursu - www.anoda.org.pl