Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej

Trwa realizacja działań w ramach projektu MEN

Środa, 2 października 2013

Trwa realizacja działań w ramach projektu MEN
W ponad 60. szkołach w całej Polsce harcerze ZHR przeprowadzają wśród uczniów zajęcia realizujące cele przyjęte przez nasz projekt - czyli promocję zdrowego stylu życia, wartość życia bez uzależnień, budowę dobrego klimatu i atmosfery między uczniami, nauczają rozwiązywania sytuacji konfliktowych, przeciwdziałania przemocy i agresji, zapewniają bezpieczny wypoczynek oraz uczą podstaw pierwszej pomocy.
Powoli docierają do nas zdjęcia oraz relacje z tego, co dzięki projektowi "Jestem harcerzem i aktywnym uczniem" udaje się realizować - w większości pierwsze elementy działań już się odbyły - ale to jeszcze nie koniec, ponieważ realizacja zadań w środowiskach lokalnych i szkołach trwa aż do 25 października!
Więcej informacji na temat Projektu "Jestem harcerzem i aktywnym uczniem" organizowanym we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej znajdziecie na stronie: www.harcerzewszkole.zhr.pl