Niezb璠nik Starszoharcerski - zapraszamy na warsztaty!

Poniedzia貫k, 30 wrze郾ia 2013

Ka盥ego kto chce si dowiedzie jak za這篡 kr庵 harcerstwa starszego i jak zacz望 pracowa z harcerzami starszymi Wydzia Harcerzy Starszych zaprasza na warsztaty „Niezb璠nik starszoharcerski”.  Warsztaty odb璠 si we Wroc豉wiu w pi徠ek 25 pa寮ziernika 2013 r. w godz. 16-21. Warsztaty s cz窷ci VII Eskapady Harcerstwa Starszego w Górach Sowich, na której b璠zie mo積a pog喚bi wiedz o harcerstwie starszym.
W czasie warsztatów zostan omówione nast瘼uj帷e zagadnienia:
1.       specyfika pracy z osobami doros造mi
2.       elementy metodyki starszoharcerskiej
3.       ogólny regulamin kr璕ów harcerstwa starszego
4.       formy pracy i planowanie zbiórek w kr璕u,
5.       tworzenie i rejestracja kr璕u
6.       rozpoczynanie pracy z kr璕iem

Na zako鎍zenie warsztatów uczestnicy otrzymaj materia造 dotycz帷e tematyki warsztatów.
Zg這szenia uczestnictwa  nale篡 wys豉 do dnia 20 pa寮ziernika 2013 r., do phm. Marcina Wujczyka na adres m.wujczyk@zhr.pl z podaniem imienia, nazwiska, stopni, chor庵wi, oraz informacji o ewentualnym udziale w Eskapadzie HS.
Udzia w warsztatach jest bezp豉tny.
W czasie warsztatów zostan omówione nast瘼uj帷e zagadnienia:
1.       specyfika pracy z osobami doros造mi
2.       elementy metodyki starszoharcerskiej
3.       ogólny regulamin kr璕ów harcerstwa starszego
4.       formy pracy i planowanie zbiórek w kr璕u,
5.       tworzenie i rejestracja kr璕u
6.       rozpoczynanie pracy z kr璕iem

Udzia w warsztatach jest bezp豉tny.