XXXI Pielgrzymka Harcerska oraz spotkanie Rady Duszpasterskiej na Jasnej G鏎ze w dn. 6 - 8 wrze郾ia 2013 r.

Poniedzia貫k, 26 sierpnia 2013

XXXI Pielgrzymka Harcerska na Jasn Gór
6 – 8 wrze郾ia 2013 roku

Drodzy Druhny i Druhowie!
Zapraszam Was wszystkich na XXXI Pielgrzymk Harcersk na Jasn Gór! Niech to spotkanie b璠zie okazj nie tylko do pog喚bienia w sobie woli s逝瘺y Bogu,  ale dzi瘯czynienia: za b. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego Patrona Polskiego Harcerstwa, którego peregrynacj relikwii w Cz瘰tochowie rozpoczynamy i za wielkiego przyjaciela harcerzy b. Jana Paw豉 II, do którego kanonizacji ju si przygotowujemy.

Niech Jasnogórska Pani ma Was w swojej opiece i prowadzi!

XXXI Pielgrzymka Harcerska na Jasn Gór
6 – 8 wrze郾ia 2013 roku

Drodzy Druhny i Druhowie!
Niech Jasnogórska Pani ma Was w swojej opiece i prowadzi!
Kapelan Naczelny ZHR

INFORMACJE ORGANIZACYJNE (nie dotyczy uczestników „Sympozjum o rodzicielstwie”)
KOSZT
Noclegi + koszty organizacyjne – 30,00z
Koszty organizacyjne – 15,00z (dla osób, które nie nocuj)
Zg這sze nale篡 dokonywa na adres pielgrzymka.kapelan@gmail.com podaj帷:
- Nazw jednostki
- Chor庵iew
- Imi i nazwisko opiekuna
- Ilo嗆 uczestników
PROGRAM:
Pi徠ek:
17-19 - zg這szenia w bazach:
+ harcerze - baza na ul. Wr璚zyckiej SP nr 13
+ harcerki - baza na ul Sikorskiego SP nr 36
+ rodziny harcerskie - baza u pallotynów w Dolinie mi這sierdzia (odpowiedzialna Ma貪orzata Bryksa-Godzisz)
19.30 - Droga Krzy穎wa
21.00 - Apel Jasnogórski
22.00 - Gra dla w璠rowników (pozostali powrót do baz)
Sobota:
9.00 - Apel Rozpoczynaj帷y
9.30 - Zaj璚ia dla harcerzy prowadzone przez GK Harcerzy
- Zaj璚ia dla harcerek prowadzone przez GK Harcerek
12.30 - 14.00 - Przerwa obiadowa
14.00 - 16.30 - Zaj璚ia wspólne dla harcerzy i harcerek
17.00 - 19.30 - koncert zespo逝 "Cisza jak ta" w dolinie mi這sierdzia
21.00 - Apel Jasnogórski
21.30 - Czuwanie
23.00 - Msza z neoprezbiterami
Niedziela:
10.00 - Apel ko鎍z帷y
11.00 - Msza z kombatantami

------------------------------------
Spotkanie Rady Duszpasterskiej ZHR Jasna Góra 7 wrze郾ia 2013 roku Zapraszam kapelanów, duszpasterzy, kleryków i odpowiedzialnych za wychowanie religijne w 鈔odowiskach na spotkanie Rady Duszpasterskiej ZHR, które odb璠zie si w sobot 7 wrze郾ia 2013 roku w Cz瘰tochowie. Pocz徠ek o godz. 10.00 w go軼innych progach domu zakonnego Sióstr Salezjanekprzy ul. 鈍. Barbary 5. Tematy które zostan poruszone to m.in. peregrynacja relikwii b. S.W. Frelichowskiego, Dzie Papieski, przygotowanie do kanonizacji b. Jana Paw豉 II.Spotkanie poprowadzi ks. hm. Tomasz Ko軼ielny.       Zapraszam równie neoprezbiterów do odprawienia Mszy 鈍. prymicyjnej dla harcerzy w Bazylice Jasnogórskiej 7 wrze郾ia br. o godz. 23.00.     ks. hm. Kazimierz Chudzicki SDBKapelan Naczelny ZHR
Spotkanie Rady Duszpasterskiej ZHR
Jasna Góra 7 wrze郾ia 2013 roku

Pocz徠ek o godz. 10.00 w go軼innych progach domu zakonnego Sióstr Salezjanek przy ul. 鈍. Barbary 5. Tematy które zostan poruszone to m.in. peregrynacja relikwii b. S.W. Frelichowskiego, Dzie Papieski, przygotowanie do kanonizacji b. Jana Paw豉 II. Spotkanie poprowadzi ks. hm. Tomasz Ko軼ielny.