Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Główna Kwatera Harcerzy

Ostatni Świadkowie

Wyprawa ku Zwyciestwu tuż tuż!

Piątek, 23 sierpnia 2013

Wyprawa ku Zwyciestwu tuż tuż!
Cztery dni zmagań i przygód. 14 drużyn wędrowników z całej Polski, ponad 70. zgłoszonych uczestników! Pokonanie dystansu między Krakowem a Częstochową. Przed nami pierwszy od dawna Zlot Drużyn Wędrowników Organizacji Harcerzy ZHR!
Już w czwartek 29 sierpnia w Krakowie zainaugurowany zostanie Zlot "Wyprawa ku Zwycięstwu!". Nie możemy zdradzać Wam zbyt wiele, ale atrakcji nie zabraknie. Uczestnicy poznają dawną stolicę Polski z czasu trwającej na jej terenie II Wojny Światowej, wezmą udział w sekcjach tematycznych obejmujących m.in.:
 - Profesjonalny trening karate Oyama, wspinaczkę, strzelectwo, trening ASG, jazdę konną, żegarstwo czy trening prowadzony przez żołnierzy 6 Brygady Desantowej - a to dopiero początek atrakcji, które urozmaicą sekcje z zakresu łączności, warsztatów filmowych, odwiedzenie labolatorium, centrum komputerowego Cyfronet (gdzie znajduje się największy i najlepszy w Polsce komputer), szkolenie z przedsiębiorcą czy warsztaty o organizacjach pozarządowych.
Myślicie, że to koniec?
Mylicie się!
Nie będziemy jednak zdradzać kolejnych atrakcji, które przygotowują wędrownicy i instruktorzy Małopolskiego Referatu Wędrowniczego.
Jednym słowem - szykujcie się na przygodę, wyzwanie, poznanie nowych drużyn i wymianę doświadczeń.
"Wyprawa ku Zwycięstwu" tuż tuż!
Myślicie, że to koniec?
Mylicie się!
"Wyprawa ku Zwycięstwu" tuż tuż!