Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Główna Kwatera Harcerzy

Ostatni Świadkowie

"Jestem harcerzem i aktywnym uczniem!" - ruszył projekt wspierający przeprowadzanie akcji naborowych do drużyn!

Niedziela, 18 sierpnia 2013

Przed nami wrzesień, a wraz z nim akcje naborowe do drużyn. Główna Kwatera Harcerzy chcąc wesprzeć drużynowych w działaniu wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej przygotowała program "Jestem harcerzem i aktywnym uczniem - służę mojej szkole!", którego celem jest wzmocnienie współpracy jednostek ZHR ze szkołami i rodzicami.
23 listopada wziąć udział w spotkaniu podsumowującym projekt i odebrać nagrodę dla najlepszego pomysłu na akcję naborową! :)

W skrócie:

Mamy dla Was aż 40 grantów na przeprowadzenie akcji naborowej!
Każdy grant to maksimum 900 złotych!
Każda drużyna, która otrzyma wsparcie finansowe podzieli się relacją oraz swoimi wrażeniami z przeprowadzonej akcji.
Wasze sprawozdania trafią na stronę internetową projektu oraz do specjalnego wydania „Drogowskazów”.
Drużynowi drużyn, które najlepiej i najciekawiej przeprowadzą akcję naborową zostaną zaproszeni na specjalne spotkanie z członkami Głównej Kwatery Harcerzy podczas którego będą mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami.
Najlepsze pomysły zostaną dodatkowo nagrodzone!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w projekcie?

Odwiedzić stronę www.harcerzewszkole.zhr.pl, zapoznać się z zasadami projektu i wymyśleć program akcji naborowej w oparciu o cele akcji
Odwiedzić szkołę i podpisać List Intencyjny potwierdzający udział szkoły w projekcie
Wypełnić zgłoszenie dostępne na stronie www.harcerzewszkole.zhr.pl (do 10 września 2013 r.)
Uzyskać potwierdzenie i zgodę z Głównej Kwatery Harcerzy na realizację akcji oraz otrzymać przelew środków (do 15 września 2013 r.)
Przystąpić do działania :) (od 15 września do 25 października)
Wysłać sprawozdanie w wersji elektronicznej (poprzez stronę internetową projektu) oraz w wersji papierowej z dołączonym rozliczeniem na adres Biura GKHy (nie później niż 3 listopada!)

Więcej na stronie: www.harcerzewszkole.zhr.pl oraz w załączonej prezentacji.

W skrócie:

Mamy dla Was aż 40 grantów na przeprowadzenie akcji naborowej!
Każdy grant to maksimum 900 złotych!
Najlepsze pomysły zostaną dodatkowo nagrodzone!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w projekcie?

Przystąpić do działania :) (od 15 września do 25 października)

Więcej na stronie: www.harcerzewszkole.zhr.pl oraz w załączonej prezentacji.