Archiwum plakietek i odznak

Pi徠ek, 2 sierpnia 2013

Archiwum plakietek i odznak
Druhowie!
Ka盥y z nas dok豉da wszelkich stara, aby obóz, rajd, jakie okoliczno軼iowe wydarzenia - by造 zapami皻ane. Chcemy, by w przysz這軼i pami皻ano o tym, co my -  teraz - robimy z dru篡n, szczepem, hufcem, a nawet na skal ca貫j Organizacji.
W siedzibie Gównej Kwatery Harcerzy chcemy utworzy archiwum plakietek i odznak okoliczno軼iowych (dru篡n, szczepów, hufców, wyjazdów, rajdów, jubileuszy itp.).
Je郵i chcesz, aby Twoja plakietka trafi豉 do archiwum to wy郵ij j listem na adres GKH-y: 00-589 Warszawa,  ul. Litewska 11/13 z dopiskiem: “archiwum plakietek”.
Wszelkie zapytania kierowa mo積a na adres: gkh@zhr.pl
Zach璚amy te do przysy豉nia starych plakietek swoich 鈔odowisk harcerskich.
Niech inni zobacz, niech pami皻aj... Czuwaj!
Druhowie!
Wszelkie zapytania kierowa mo積a na adres: gkh@zhr.pl
Zach璚amy te do przysy豉nia starych plakietek swoich 鈔odowisk harcerskich.
Niech inni zobacz, niech pami皻aj... Czuwaj!