Nowy Regulamin Musztry

Pi徠ek, 2 sierpnia 2013

Nowy Regulamin Musztry
Druhowie!
W Wydawnictwie ZHR od pocz徠ku wakacji pojawi豉 si mo磧iwo嗆 zakupu nowych regulaminów - musztry i stopni. Wi璚ej szczegóów na stronie Wydawnictwa: www.wydawnictwo.zhr.pl
Informujemy równie, 瞠 na pocz徠ku lipca ka盥y komendant chor庵wi otrzyma pakiet regulaminów i list od Naczelnika adresowany dla ka盥ego dru篡nowego gromad zuchowych, dru篡n harcerzy, dru篡n w璠rowników i kr璕owych harcerzy starszych. Pakiety adresowane by造 równie do Komendantów Zwi您ków Dru篡n i Hufców. Je郵i nie otrzymali軼ie pakietu - zg這軼ie si do swojego komendanta chor庵wi!
Druhowie!