Spotkanie Kr璕u Harcmistrz闚 - 22 czerwca 2013 r. - Krak闚

Poniedzia貫k, 13 maja 2013

Spotkanie Kr璕u Harcmistrz闚 - 22 czerwca 2013 r. - Krak闚

Druhu  Harcmistrzu,

Chcia豚ym Ci serdecznie zaprosi na najbli窺ze spotkanie Kr璕u Harcmistrzowskiego, które odb璠zie si w dniu 22 czerwca 2013 roku w Krakowie. Nasze prace nabieraj rozp璠u,  co pokaza ostatni  Kr庵 w  υdzi, i bardzo nam zale篡 na Twoim  w nich udziale. Zbiórk w Krakowie przygotowuje hm. Kazimierz Wiatr i jej temat wyp造wa z naszych ódzkich dyskusji  dotycz帷ych odpowiedzialno軼i harcerstwa za przysz這嗆 Polski, miejsca ZHR w debacie publicznej, rozumienia „s逝瘺y Polsce“ stanowi帷ej fundament naszej idei.

Planujemy spotkania ze znanymi politykami, lud幟i nauki i Ko軼io豉, zamierzamy opracowa pomys造 przydatne dla naszego Zwi您ku, ale i tak瞠 pozna nieznane oblicze Krakowa. A co  wa積e b璠ziemy tak瞠 wspólnie planowa konkretne dzia豉nia  obejmuj帷e starszyzn instruktorsk naszej organizacji.

Zdaje sobie spraw, 瞠 czas obozów zbli瘸 si wielkimi krokami, ale liczymy na Twoj obecno嗆, Twój g這s i pomys造, i postaramy si zrobi wszystko, by czas sp璠zony w Krakowie uwa瘸 za dobrze wykorzystany.

W ci庵u najbli窺zych dwóch tygodni otrzymasz zaproszenie na Kr庵, w którym znajdziesz dok豉dny program i informacje organizacyjne.

Wódz Kr璕u
hm. Pawe Zarzycki