Mi璠zynarodowy Zlot Harcerzy i Skaut闚 "Wicek 2013"

Sobota, 9 marca 2013

Mi璠zynarodowy Zlot Harcerzy i Skaut闚 "Wicek 2013"

Mi璠zynarodowy Zlot Harcerzy i Skautów WICEK 2013 to wydarzenie z racji 100-lecia urodzin patrona harcerzy ks. b. Stefana Wincentego Frelichowskiego. Ju dzi w Waszych kalendarzach zakre郵cie termin 6-12 sierpnia 2013 roku. Do udzia逝 w zlocie zapraszamy harcerzy i skautów z Polski i ca貫go 鈍iata. Ju dzi mo瞠cie zg豉sza si na zlot i prze篡 z nami t niesamowit i niepowtarzaln przygod.

W zlocie udzia we幟ie kilka  tys. skautów  i harcerzy  z Polski i 鈍iata. Je郵i chcesz znale潭 si w鈔ód grona tych osób ju dzi kompletuj patrol i zg豉szaj swoj ch耩 udzia逝 w zlocie. Szczegó造 na stronie internetowej Zlotu.

Co czeka Was na zlocie? Zlot to przede wszystkim mo磧iwo嗆 spotkania i przebywania przez 7 dni z harcerzami nie tylko z Polski. Zlotowe dni obfitowa b璠 w ciekawe i unikatowe zaj璚ia programowe, wieczorne koncerty i spotkania. Do udzia w zlocie zapraszamy równie instruktorów, którzy skorzysta b璠 mogli ze specjalnego programu kierowanego do harcerskiej kadry.