II Harcerski Festiwal Filmowy - najnowsze informacje

Poniedzia貫k, 4 marca 2013

II Harcerski Festiwal Filmowy - najnowsze informacje
Jest ju marzec, a wi璚 najwy窺zy czas na kolejn gar嗆 informacji o Festiwalu – przypomnijmy tylko, 瞠 odb璠zie si on w Gdyni, w dniach 26-27 kwietnia 2013 roku, czyli za niespe軟a 2 miesi帷e!

1. Konkurs filmów

Przede wszystkim zapraszamy wszystkich harcerzy, harcerki, w璠rowników, instruktorów, harcerzy starszych do tworzenia filmów! Wasze dzie豉 b璠ziemy przyjmowa do 31 marca.

Filmy mo積a zg豉sza w 4 kategoriach:

- z 篡cia dru篡ny
- historyczny
- fabularny
- zuchowy

Na naszej stronie dost瘼ny jest ju regulamin konkursu filmów oraz opis kategorii. Znajdziecie tam wszystkie szczegó造 odno軼ie warunków uczestnictwa w konkursie, wymaga technicznych, zg這sze itp. Do 軼i庵ni璚ia karta zg這szenia.

Poni瞠j linki:
Regulamin konkursu filmów
Karta zg這szenia filmu
Opis kategorii filmów

2. Program

Festiwal trwa dwa dni – 26 i 27 kwietnia (pi徠ek, sobota). Program jest bardzo intensywny i czeka na Was wiele atrakcji – warsztaty filmowe (o których poni瞠j), retrospekcja filmów z I edycji HFF, spotkanie z go軼iem, konkurs filmów, gra miejska i koncert! B璠zie si dzia這 baaaardzo du穎, ka盥y z pewno軼i znajdzie co dla siebie. Czasu na nud nie przewidzieli鄉y!

3. Uczestnictwo i informacje organizacyjne

Wszystkich, którzy chc uczestniczy w Festiwalu prosimy o wype軟ienie formularza zg這szeniowego na naszej stronie do 31 marca 2013 roku. Najlepiej zg豉sza si grupowo. Minimalny wiek uczestników to 14 lat. Informacje o noclegach, wy篡wieniu, miejscu festiwalowym itp. Równie do wgl康u na naszej

4. Warsztaty

Warsztaty filmowe podczas Festiwalu b璠 dost瘼ne tylko dla twórców, którzy zg這sili swoje filmy do konkursu. Wiek uczestników – min. 16 lat, ilo嗆 miejsc ograniczona – decyduje kolejno嗆 zg這sze. Formularz zg這szeniowy jest ju dost瘼ny na stronie festiwalu. A co na warsztatach? Tworzenie scenariuszy, praca na planie filmowym, operowanie kamer i wiele innych.

Zapraszamy wi璚 jeszcze raz do udzia逝 w festiwalu i do kr璚enia filmów – na pewno b璠 fantastyczne. Czekamy na Was w kwietniu!

Czuwaj!

phm. Przemys豉w Latarski HR