Spotkanie GKHy - g鏎ska chata w Korbielowie

Wtorek, 12 lutego 2013

Spotkanie GKHy - g鏎ska chata w Korbielowie

Korbielów - wie po這穎na w województwie 郵御kim - Beskid 砰wiecki, 19 km na po逝dniowy wschód od 砰wca - nieopodal wyci庵u narciarskiego w Pilsku.

To w豉郾ie tutaj w dniach 8 - 10 lutego cz這nkowie Gównej Kwatery Harcerzy spotkali si, aby wspólnie sp璠zi czas na stoku narciarskim oraz omówi bie膨ce sprawy Organizacji.
Spotkanie odby這 si na terenie Górno郵御kiej Chor庵wi Harcerzy na zaproszenie hm. Sebastiana Adamusa.
Dojechali鄉y na miejsce pó幡ym wieczorem. Znalezienie górkiej, drewnianej chaty, w której czekali na nas Instruktorzy Chor庵wi Górno郵御kiej zaj窸o nam troch czasu - nie by這 jednak 幢e (jak na pierwszy raz pokonywanie tej trasy pieszo, w鈔ód zasp 郾iegu, przy 鈍ietle latarek).
W nocy przy wspólnym ogniu (kominku) Instruktorzy rozmawiali o problemach z jakimi zmierzamy si jako Organizacja Harcerzy. Kominek prowadzi phm. Piotr Homa, który nam towarzyszy podczas realizacji programu. Tematem, który zdominowa dyskusj by豉 odpowiedzialno嗆, która jak si okaza這 - nie jedno ma imi...
W spobot - stok. Chyba nic nie nale瘸這by doda. Pogoda wspania豉, warunki dobre, wyci庵i czynne do godz. 16.00. Do ostatniej chwili mogli鄉y poznawa ró積e warianty zjazdów z Pilska (niektórzy nawet bardziej z bliska ni mo積a sobie wyobrazi :P).

Popo逝dniu mia這 miejsce przeprowadzenie wizytacji Górno郵御kiej Chor庵wi Harcerzy oraz spotkanie cz這nków GKH-y podsumowuj帷e wydarzenia w Organizacji oraz maj帷e na celu zaplanowanie dzia豉 na najbli窺zy czas.

Wieczorem kapelan Gównej Kwatery Harcerzy - ks. phm. Piotr K瘼a SDB odprawi Msz 鈍.
W niedziel z samego rana mogli鄉y delektowa si wspania造m 郾iadaniem przygotowanym przez szefa biura GKH-y, po którym ka盥y wyruszy w swoj stron.

Kto nie uczestniczy w spotkaniu - niech 瘸逝je. Kto by - wie, 瞠 by這 warto. Dzi瘯i za spotkanie i do zobaczenia ju niebawem - na Z豉zie Organizacji Harcerzy w υdzi!