Szkolenie dla Poczt闚 Sztandarowych

Sobota, 26 stycznia 2013

Szkolenie dla Poczt闚 Sztandarowych
2 -3 marca 2013
S逝瘺a w poczcie sztandarowym to dla Ciebie wa積a sprawa?
Dbasz o wizerunek naszej organizacji?
Chcesz by profesjonalist w  tym co robisz?
 Czy jest Ci ju znany regulamin musztry i jego zmiany?

Zapraszamy Ci na szkolenie POCZTÓW SZTANDAROWYCH organizowane przez Gówn Kwater Harcerzy oraz Gówn Kwater Harcerek!

B璠zie okazja do zaprezentowania swoich umiej皻no軼i podczas niedzielnej Mszy 安. i na apelu ko鎍z帷ym Z豉z!

Na szkolenie zapraszamy poczty sztandarowe chor庵wi, dru篡n i szczepów. Istot reprezentacji Zwi您ku jest umiej皻no嗆 odpowiedniego i jednolitego zachowania si podczas uroczysto軼i, w jakich bierzemy udzia. Szkolenie odb璠zie si 2 marca w υdzi w ramach Z豉zu Organizacji Harcerzy. Do udzia逝 w szkoleniu zaproszone s zarówno poczty m瘰kie, jak i 瞠雟kie!

Organizacyjnie:
- w trakcie Z豉zu b璠ziesz przebywa wraz z instruktorami Twojej Chor庵wi,
- b璠ziesz móg uczestniczy w wydarzeniach maj帷ych miejsce podczas Z豉zu (od programu sobotniego popo逝dnia do zako鎍zenia w niedziel),
- koszt: 20 z (w tym nocleg i wy篡wienie)

Podczas Z豉zu Organizacji Harcerzy "Wiara, Si豉, M瘰two - to nasze zwyci瘰two!" instruktorzy b璠 poznawali nowy regulamin musztry Organizacji Harcerzy - do陰cz do nich i Ty i zosta mistrzem musztry!

Harcerze: zg這szenia imienia, nazwiska, stopnia i 鈔odowiska wysy豉jcie na adres mailowy: gkh@zhr.pl Dostaniecie zwrot kosztów podró篡 w jedn stron.

Gówna Kwatera Harcerzy ZHR