Program Noc Styczniowa 1863 - 2013!

字oda, 2 stycznia 2013

Program Noc Styczniowa 1863 - 2013!
W styczniu 1863 roku, na wie嗆 o  planowanej brance (przymusowym poborze do zaborczej armii) Centralny Komitet Narodowy zadecydowa o przyspieszeniu wybuchu powstania. Tysi帷e m這dych ludzi w po酥iechu opu軼i這 swe domostwa i uda這 si do pobliskich lasów by tam formowa oddzia造. Nie mieli polarów, goretexów i innych cudów techniki pozwalaj帷ych przetrwa pod go造m niebem w niesprzyjaj帷ych warunkach.

Za wszystko musia wystarczy 瘸r patriotyzmu.
Mimo tego nie zawiedli.
Czy dzi by豚y gotów do takiego czynu?

Znów jest stycze. Tyle, 瞠 150 lat pó幡iej.
Wzywamy Ci by przy陰czy si do powstania i razem z nami odda cz窷 tym, którzy wzi瘭i w nim udzia!

Zaczynamy w pi徠kowy wieczór 18 stycznia. Wyruszamy tak jak oni, na noc, do lasu.

W puszczy która da nam schronienie sp璠zimy pod go造m niebem (namiotami) noc. Rano staniemy do 獞icze i tak zaprawieni po po逝dniu ruszymy do walki. Zabieramy ze sob tylko to co niezb璠ne – 酥iwór, karimat, namiot tyle jedzenia ile zmie軼isz w jednej kieszeni kurtki. 畝dnych termosów itp

Wst徙 w szeregi powsta鎍ów zg豉szaj帷  si przez stron gp.zhr.pl!

Powiadomiony zostaniesz kto jest twoim dowódc i z kim masz sie kontaktowa. Pos逝guj si tylko pseudonimem. Gdy nadejdzie czas dostaniesz informacje o miejscu koncentracji oddzia逝. Je郵i uznasz 瞠 kto z twoich znajomych jest godzien wyruszy z nami – przeka mu te informacje. Wystarczy by by w wieku przedpoborowym (uko鎍zone 16 lat).

By mo瞠 my郵isz w豉郾ie 瞠 w  styczniu noce s za zimne? Mo瞠 mama nie pu軼i? Mo瞠 lepiej posiedzie w cieple w domu? Zapewne podobne przeszkody widzieli twoi rówie郾icy pó速ora wieku temu. Oni ruszyli.

Czy TY podo豉sz? Sprawd sam siebie!
My stawimy si na pewno.

Czuwaj!