Warsztaty metodyki w璠rowniczej dla dru篡nowych i przybocznych!

Wtorek, 25 grudnia 2012

Warsztaty metodyki w璠rowniczej dla dru篡nowych i przybocznych!

Wydzia W璠rowników Gównej Kwatery Harcerzy zaprasza dru篡nowych i przybocznych na warsztaty z zakresu metodyki w璠rowniczej!

Adresowane s dla tych z mniejszym do鈍iadczeniem, tych, którzy nie uko鎍zyli kursów metodyki w璠rowniczej, a chcieliby si dokszta販i w tym zakresie, wymieni do鈍iadczeniami, poszuka odpowiedzi i rozwi您a problemów, z którymi stykaj si w codziennej s逝瘺ie.

Termin - 15-17.02.2013

Miejsce - Lubomierz Przys這p - jest to ma豉 miejscowo嗆 na trasie Mszana dolna - Szczawa. Rejon Gorców.

Rozpocz璚ie 15.02 o godz 14:00

Zako鎍zenie 17.02 o godz.12:00

Koszt 60- z obejmuje noclegi, wy篡wienie,program. (Gówna Kwatera Harcerzy finansuje 50% udzia逝 w warsztatach, tak瞠 ka盥y uczestnik wp豉ca 30 z i zg這si si na warsztaty w terminie).

Dojazd na koszt w豉sny (Gówna Kwatera Harcerzy dokonuje zwrotu pieni璠zy za transport w jedn stron, je郵i uczestnik zg這si si na warsztaty w terminie).

Je郵i posiadasz w豉sny sprz皻 do jazdy na nartach - zabierz go!
Je郵i nie posiadasz - przygotuj si na zimow, piesz w璠rówk!

Dok豉dna tematyka warsztatów zostanie przes豉na osobom, które zg這sz swoje uczestnictwo w warsztatach.

Termin zg這sze - mailem na adres: parinakota@interia.pl do dn. 20 stycznia 2013 roku.

Osoby, które zg這sz si do tego czasu otrzymaj dofinansowanie 30 z oraz zwrot kosztów dojazdu w jedn stron. Osoby zg這szone po tym terminie nie otrzymaj dofinansowania, otrzymaj jedynie zwrot kosztów transportu w jedn stron.

Komendantem warsztatów jest phm. Dariusz Grz康ziel (Ma這polska Chor庵iew Harcerzy).
mail: parinakota@interia.pl
tel. kom. 604902600