Zach璚amy Was do udzia逝 w Akcji 安i皻y Miko豉j!

Wtorek, 27 listopada 2012

Zach璚amy Was do udzia逝 w Akcji 安i皻y Miko豉j!

Wielkimi krokami zbli瘸j si 安i皻a Bo瞠go Narodzenia. Dobrze 瞠by by to czas prze篡ty jak najlepiej, pe貫n tre軼i i cudów dokonuj帷ych si w ka盥ym z nas - wbrew wszechogarniaj帷ej komercji i zewn皻rznych form prze篡wania tego 安i皻a. W zwi您ku z tym chcemy Was zach璚i do przeprowadzenia ze swoimi dru篡nami i 鈔odowiskami \"Akcji 安i皻y Miko豉j\". Akcje ta od wielu lat przeprowadzamy w naszym rodzinnym miasteczku - Ostrzeszowie. Obecnie na do嗆 szerok skal. Teraz chcemy, aby przybra豉 ona wymiar ogólnopolski.

Krótko na temat akcji:

Wchodz帷 do niektórych domów w wieczór wigilijny mo積a tam na przyk豉d zasta upitego ojca, p豉cz帷 matk i… nieszcz窷liwe dzieci. Widok 安i皻ego Miko豉ja wraz z jego Anio豉mi, tudzie Elfami, który na dodatek obdarowuje Je wspania造mi prezentami, jest dla Nich cz瘰to jedyn rado軼i, której mog w ten Magiczny Wieczór do鈍iadczy. Celem Akcji 安i皻y Miko豉j jest obdarowanie prezentami ubogich dzieci oraz dzieci z rodzin patologicznych prezentami. W ten sposób mo瞠my wnie嗆 w ich i swoje 安i皻a Bo瞠go Narodzenia odrobin prawdziwej Magii – Mi這軼i. Prezenty dla ubogich dzieci kupujemy za zarobione poprzez 鈍iadczenie us逝g 安i皻ego Miko豉ja dobrowolne datki. Dokonanie tego jest mo磧iwe tylko dzi瘯i intensywnej i profesjonalnej pracy wielu osób nad przygotowaniem ca貫j akcji. Konieczne jest tak瞠 oddanie cz窷ci swojego czasu w imi s逝瘺y drugiemu cz這wiekowi.

Wszystko to dzieje si w wieczór wigilijny i przy dobrym przeprowadzeniu zajmuje oko這 2-3 godzin. W sumie czas zale篡 od tego na jak szerok skal zdecydujecie si przygotowa akcj.

Chcia豚ym, aby Ci z Was, którzy si zdecyduj zg這sili si do mnie do 30 listopada (pi徠ek), a ja ze swojej strony postaram si udzieli wsparcia ile tylko b璠zie w mojej mocy. To naprawd nie jest 瘸dna filozofia, a wspaniale scala 鈔odowisko, daje w璠rownikom(czkom), instruktorom(kom) poczucie, 瞠 robi co spo貫cznie potrzebnego i wyj徠kowego. I to nie jest mój wymys tylko takie s這wa s造sz po ka盥ej akcji. Zach璚am!

Namiary na mnie:

Micha Szmaj (Zimek)