Kolejna Edycja Warsztat闚 Hufcowych - Chor庵wi: P馧nocno-Zachodniej, Pomorskiej, Kujawsko - Pomorskiej i Wielkopolskiej;

字oda, 14 listopada 2012

Warsztaty dla hufcowych - czyli jak skutecznie wspiera dru篡nowego w jego pracy wychowawczej? Na to (i inne) pytania odpowiada b璠 uczestnicz帷y w warsztatach hufcowi wraz ze swoimi komendantami chor庵wi.

Warsztaty dla Hufcowych, to inicjatywa maj帷a si przyczyni do tego, aby hufcowi koncentrowali swoje dzia豉nia przede wszystkim na wspieraniu dru篡nowych w prowadzeniu dru篡n, w tym w rozwi您ywaniu indywidualnych problemów wychowawczych z harcerzami.

Planujemy w czterech miejscach Polski, w ci庵u nadchodz帷ego roku harcerskiego spotka si z Wami podczas weekendowych warsztatów. Mamy nadziej, 瞠 wspólnie b璠ziemy mogli podnosi efektywno嗆 Waszej harcerskiej s逝瘺y w ramach funkcji, które pe軟icie.

Terminy spotka:

za nami: 4-5 pa寮ziernika 2012 r. - Chor庵wie: Lubelska, Ma這polska, Podkarpacka (w za陰czniku informacje organizacyjne dla uczestników pierwszego spotkania)

30 listopada - 2 grudnia 2012 r. - Chor庵wie: Pó軟ocno-Zachodniej, Pomorska, Kujawsko - Pomorska i Wielkopolska;

15-17 lutego 2013 r. - Chor庵wie: Ziemi Opolskiej, Dolno郵御ka i Górno郵御ka

w trakcie koncultacji jest spotkanie dla Chor庵wi ódzkiej oraz Mazowieckiej.

Czuwaj
Komendant Warsztatów dla Hufcowych