HOPR - reaktywacja!

Poniedzia貫k, 22 pa寮ziernika 2012

HOPR - reaktywacja!
Drogie Druhny, Drodzy Druhowie,

Powoli rozpoczynamy budow Harcerskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w naszej Organizacji, z tego powodu uruchomili鄉y formularz weryfikacyjny przeznaczony dla osób chc帷ych rozpocz望 dzia豉lno嗆 w HOPR, b康 j dalej kontynuowa. Musimy wiedzie na ile osób mo瞠my liczy i gdzie, w jakich miejscach Polski. Fantastycznie by si z這篡這 jakby w ka盥ym Okr璕u ZHR znalaz這 si kilka osób do dzia豉nia w ramach HOPR, dzi瘯i czemu mieliby鄉y wi瘯sze mo磧iwo軼i dzia豉nia. Jest to ci篹ka s逝瘺a wymagaj帷a du瞠go zaanga穎wania i po鈍i璚enia, a tak瞠 profesjonalizmu, mamy nadziej, 瞠 mimo tego znajdzie si wystarczaj帷a liczba osób, by postawi HOPR na nogi.

Poni瞠j znajduje si formularz weryfikacyjny, który nale篡 wype軟i chc帷 si zaanga穎wa w HOPR w swoim Okr璕u. Jest on przeznaczony dla osób mog帷ych zosta w najbli窺zej przysz這軼i instruktorami HOPR, tak瞠 mog si zg豉sza osoby powy瞠j 17 r..

Formularz b璠zie aktywny do 4 listopada. Czekamy na zg這szenia!

Czuwaj!

pwd. Magdalena DRABIK