II Harcerski Festiwal Filmowy

Poniedzia貫k, 15 pa寮ziernika 2012

II Harcerski Festiwal Filmowy

Uwaga uwaga!

Znamy ju dok豉dny termin II Harcerskiego Festiwalu Filmowego!

II edycja tego nadzwyczajnego wydarzenia odb璠zie si w dniach 26-27 kwietnia 2013 roku w Gdyni.

Kto by na Festiwalu ten wie, 瞠 b璠zie dzia這 si baaardzo du穎. A tegoroczna ods這na b璠zie jeszcze lepsza! W programie przede wszystkim konkurs filmów harcerskich ale tak瞠 spotkania z go嗆mi, warsztaty, gra miejska i wiele innych atrakcji w niezwyk貫j atmosferze Gdy雟kiego Klubu Filmowego!

Wpadajcie na stron internetow i fejsbukow Festiwalu po najnowsze informacje. Znajdziecie tam równie relacje i zdj璚ia z poprzedniej edycji oraz nagrodzone filmy.

nasza strona

Inspirujcie si, 豉pcie za kamery i kr耩cie! Kreatywnie i z pomys貫m, to najwa積iejsze. Jest o co walczy, a w tym roku konkurencja b璠zie na pewno wi瘯sza!

Zapraszamy wszystkich mi這郾ików harcerstwa i kina, zarówno tych w mundurach jak i bez (;-p), tych starszych i tych m這dszych, tych z ZHR ale równie tych z innych organizacji harcerskich. Spotkajmy si w kwietniu w Gdyni! B璠ziemy na Was czeka a wy oczekujcie kolejnych informacji        o Festiwalu – ju wkrótce!

Czuwaj!

phm. Przemys豉w Latarski HR