Pierwsze warsztaty hufcowych w 2012r. za nami!

Wtorek, 9 pa寮ziernika 2012

Pierwsze warsztaty hufcowych w 2012r. za nami!
W warsztatach wzi窸o udzia 10 osób – ma豉 grupa, ale pragn帷a intensywnie popracowa nad dzia豉lno軼i swoich jednostek. Zaj璚ia warsztatowe prowadzili hm. Janusz Dziewit i hm. Konrad Konefa.

Koncepcja spotkania opiera豉 si na zaj璚iach hufcowych wraz ze swoimi komendantami chor庵wi. Ca這嗆 doprawiona zosta豉 wspóln dyskusj i wypracowaniem podstaw w pracy hufcowego. Wszyscy zgodnie podsumowali, 瞠 podstawow rol hufcowego jest wspieranie dru篡nowych i budowanie relacji.

Analizuj帷 równie potrzeby dru篡nowych z przeprowadzonych bada ankietowych wysuni皻o wnioski, co do dzia豉 na popraw gównych „grzechów hufcowego”. W sobot wieczorem hufcowi usiedli razem w kr璕u ognia z kursantami Kursu Zast瘼owych z Po逝dniowo-Wschodniego Hufca Harcerzy „GRODY”. Nie oby這 si bez pyta przysz造ch zast瘼owych.

Niedzielny ranek to wzi璚ie udzia逝 we Mszy 鈍. w Sanktuarium Bo瞠go Grobu w Przeworsku i podsumowanie warsztatów. Wysuni皻o zgodny postulat, aby raz na dwa lata odbywa造 si Zloty Hufcowych OH-y oraz coroczne warsztaty.