Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Główna Kwatera Harcerzy

Ostatni Świadkowie

Ostatni tydzień zgłoszeń! Czas na wędrowników!

Wtorek, 2 października 2012

Ostatni tydzień zgłoszeń! Czas na wędrowników!

\"Spotkaliśmy się nareszcie. Idziemy nieraz długo obok siebie, zamknięci w swoim własnym milczeniu albo zamieniamy słowa, które nie niosą żadnych treści. Ale oto chwila niebezpieczeństwa. Wówczas wspieramy się jedni o drugich. Uświadamiamy sobie naszą przynależność do tej samej gromady. Poszerzamy się odkrywaniem innych świadomości. Patrzymy na siebie wzajemnie z głębokim uśmiechem.\"
Antoine de Saint Exupéry

Druhowie!

Kieruję do Was niniejsze zaproszenie Wszystkich instruktorów związanych z pionem wędrowniczym na spotkanie, które organizujemy w okolicach Krakowa w pierwszy weekend listopada (2-4 listopada 2012 r.).

Podczas spotkania chcemy się poznać, zintegrować, zaprezentować to co i jak robimy, a także porozmawiać o problemach dotyczących wędrownictwa i poszukać sposobu na ich rozwiązanie. Oczywiście nie zabraknie wędrówki i wyczynu – dlatego na miejsce spotkania wybraliśmy Małopolskę i okolice Krakowa.

Bardzo Was proszę, abyście postarali się tak zmodyfikować plany Wasze i Waszych drużyn czy innych jednostek, żebyście mogli wziąć udział w tym pierwszym od wielu lat spotkaniu.
Jako Naczelnik wiążę z nim duże nadzieje.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy przy pomocy formularza, który znajdziecie tutaj: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGZfS2pJcnctMHl1b3JLQzMyaDByUUE6MQ  Czekamy na nie do 7 października. Następnie, w oparciu o Wasze zgłoszenia podejmiemy decyzje dotyczące logistyki spotkania i prześlemy konkretne informacje, jego program etc.

Informacje będą również sukcesywnie umieszczane na stronie Organizacji Harcerzy www.harcerze.zhr.pl oraz na Facebooku: www.facebook.pl/organizacja.harcerzy.zhr

W razie pytań pozostaję do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym: naczelnik@zhr.pl

Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!