Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Główna Kwatera Harcerzy

Ostatni Świadkowie

Reprezentacja ZHR weźmie udział w uroczystości otwarcia Polskiego Cmentarza Wojennego w Bykowni

Czwartek, 20 września 2012

Reprezentacja Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej w składzie: Naczelnik Harcerzy - hm. Sebastian Grochala, Sekretarz Generalny- hm. Wiesław Turzański, Komisarz Zagraniczny - hm. Karol Leszczyński wraz z członkami najlepszych drużyn ZHR wyjechała z Warszawy wczesnym rankiem 20 września.

Organizację Harcerzy reprezentują harcerze trzech najlepszych drużyn puszczańskich: 36 Gdyńskiej Drużyny Harcerzy im. Lucjana Cylkowskiego - Drużyny Rzeczypospolitej, 16 Warszawskiej Drużyny Harcerzy "Grunwald" im. Zawiszy Czarnego oraz 3 Zakopiańskiej Drużyny Harcerzy "Górska Ostoja" im. Tadeusza Kościuszki.
Otwarcie i poświęcenie Polskiego Cmentarza Wojennego w Bykowni odbędzie się w piątek, 21 września 2012 roku.