Czas na spotkanie! Czas na w璠rownik闚!

Czwartek, 20 wrze郾ia 2012

Czas na spotkanie! Czas na w璠rownik闚!

\"Spotkali鄉y si nareszcie. Idziemy nieraz d逝go obok siebie, zamkni璚i w swoim w豉snym milczeniu albo zamieniamy s這wa, które nie nios 瘸dnych tre軼i. Ale oto chwila niebezpiecze雟twa. Wówczas wspieramy si jedni o drugich. U鈍iadamiamy sobie nasz przynale積o嗆 do tej samej gromady. Poszerzamy si odkrywaniem innych 鈍iadomo軼i. Patrzymy na siebie wzajemnie z g喚bokim u鄉iechem.\"
Antoine de Saint Exupéry

Druhowie!

Kieruj do Was niniejsze zaproszenie Wszystkich instruktorów zwi您anych z pionem w璠rowniczym na spotkanie, które organizujemy w okolicach Krakowa w pierwszy weekend listopada (2-4 listopada 2012 r.).

Podczas spotkania chcemy si pozna, zintegrowa, zaprezentowa to co i jak robimy, a tak瞠 porozmawia o problemach dotycz帷ych w璠rownictwa i poszuka sposobu na ich rozwi您anie. Oczywi軼ie nie zabraknie w璠rówki i wyczynu – dlatego na miejsce spotkania wybrali鄉y Ma這polsk i okolice Krakowa.

Bardzo Was prosz, aby軼ie postarali si tak zmodyfikowa plany Wasze i Waszych dru篡n czy innych jednostek, 瞠by軼ie mogli wzi望 udzia w tym pierwszym od wielu lat spotkaniu.
Jako Naczelnik wi捫 z nim du瞠 nadzieje.

Zg這szenia na spotkanie przyjmujemy przy pomocy formularza, który znajdziecie tutaj: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGZfS2pJcnctMHl1b3JLQzMyaDByUUE6MQ  Czekamy na nie do 7 pa寮ziernika. Nast瘼nie, w oparciu o Wasze zg這szenia podejmiemy decyzje dotycz帷e logistyki spotkania i prze郵emy konkretne informacje, jego program etc.

Informacje b璠 równie sukcesywnie umieszczane na stronie Organizacji Harcerzy www.harcerze.zhr.pl oraz na Facebooku: www.facebook.pl/organizacja.harcerzy.zhr

W razie pyta pozostaj do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym: naczelnik@zhr.pl

Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!