T E L E G R A M

Wtorek, 4 wrze郾ia 2012

T E L E G R A M
Odbiorca: ka盥a/y harcerka lub harcerz w wieku powy瞠j 18 lat.

Przede wszystkim cz這nkowie Kr璕ów Harcerstwa Starszego, równie doro郵i dru篡nowi, instruktorzy.

Tak瞠 cz這nkowie innych organizacji skautowych, niezrzeszeni sympatycy, sympatyczni niezrzeszacy (ta ostatnia grupa bez dofinansowania).

Nadawca: Zespó ds. Zg這sze i Poboru; ul Smok 3, Kraków

Odno郾ie: VI Eskapada Harcerstwa Starszego – 19-21 X 2012

Jed z nami na Eskapad! STOP
Pakuj plecak! STOP

Zg這 si ju dzi wype軟iaj帷 ankiet! http://fs6.formsite.com/TuanJim/form4/index.html?1346017419671 STOP

Roze郵ij wie嗆 potencjalnym ch皻nym! STOP
Jak si wahaj to si postaraj i ich nak這 STOP

W tym roku jedziemy na Hal ζbowsk poznawa sekrety Beskidu S康eckiego.
Na konto: 57 2130 0004 2001 0189 3635 0008
mo積a wp豉ca 80 z (z dopiskiem VI Eskapada HS).
Mo磧iwe cho niepewne s zwroty b康 dofinansowanie dobrze uzasadnionej pro軸y.

Ilo嗆 miejsc w tym roku jest ograniczona (70).
By mie zapewnione miejsce nale篡 przes豉 ankiet oraz wp豉ci zaliczk w postaci 30 z!
Kto pierwszy ten lepszy – liczy si data wp造ni璚ia zaliczki, przy oddanej ankiecie!
Termin zg這sze mija 28 IX 2012 o 23:59:59!

Wniesiona op豉ta zapewni noclegi i przejazdy z i do Krakowa oraz sobotni obiad, dalsze niespodzianki.
Nie zapewni ona pozosta造ch posi趾ów (ka盥emu wy郵emy maile do pozosta造ch uczestników danej trasy, o ile tak zaznaczy w ankiecie – tzn. b璠zie si mo積a dogada co do jedzenia na 郾iadania i kolacje i w ten sposób nie嗆 mniej), innych wydatków.

Pod adresem eskapada.hs@zhr.pl zg豉szaj wszelkie pro軸y, skargi, za瘸lenia.
Je郵i masz dobry powód, to pod numerem +48 696 318 163 mo瞠sz porozmawia z komendantem Eskapady.

Je郵i zamierzasz porusza si w豉snym samochodem – napisz, skre郵imy Ci z listy autobusowej (i oddamy pieni康ze za autobus, ju na Eskapadzie).
Je郵i mo瞠sz, i co wa積iejsze, chcesz prowadzi tras na Eskapadzie – zaznacz w ankiecie zg這szeniowej.
Je郵i mo瞠sz s逝篡 jako sanitariusz i we幟iesz apteczk – j. w.

Zaleca si wzi璚ie kompasu i latarki. Dla zapominalskich powiesimy w innym po軼ie zalecany spis ekwipunku.

Uprasza si o nie zabieranie map Beskidu S康eckiego.

Zespó ds. Gór i „Kretowisk”