Turniej Dru篡n Puszcza雟kich 2012 zako鎍zony!

Wtorek, 4 wrze郾ia 2012

Turniej Dru篡n Puszcza雟kich 2012 zako鎍zony!
Dru篡n Rzeczypospolitej w roku 2012 / 2013 jest 36 Gdy雟ka Dru篡na Harcerzy im. hm. Lucjana Cylkowskiego!

Emocje po trzydniowych zmaganiach jeszcze nie opad造, chocia dru篡ny powróci造 ju do swoich lokalnych 鈔odowisk. Tegoroczny Turniej zgromadzi ponad 200 harcerzy reprezentuj帷ych 9 Dru篡n Puszcza雟kich reprezentuj帷ych chor庵wie Pomorsk, Mazowieck, Ma這polsk i Zachodnio-Pomorsk.

W trakcie turniejowych zmaga na harcerzy czeka這 wiele atrakcji i okazji do sprawdzenia swoich umiej皻no軼i. Zwyci瘰two zale瘸這 zarówno od jako軼i wykonania zada przedturniejowych, pracy ca喚j dru篡ny jak i samych zast瘼ów i pojedynczych harcerzy. Wszystkie dru篡ny reprezentowa造 bardzo wysoki poziom i da造 鈍iadectwo dobrej pracy wychowawczej.

Zach璚amy do obejrzenia zdj耩 z Turnieju (trwa ich zbieranie, tak瞠 je郵i dysponujecie jakimi i chcieliby軼ie si nimi podzieli prosimy o przes豉nie na adres gkh[at]zhr.pl)

A zaczniemy od filmu na którym uwieczniona zosta豉 41 Pionkowska Dru篡na Harcerzy, której pokaz musztry zosta najwy瞠j oceniony w turnieju musztry, który odbywa si podczas TDP:

Wi璚ej zdj耩 znajdziecie odwiedzaj帷 stron Organizacji Harcerzy na Facebooku
- Album zdj耩 ks. hm. Roberta Mogie趾i: tutaj
Dru篡na Rzeczypospolitej - 36 Gdy雟ka Dru篡na Harcerzy im. hm. Lucjana Cylkowskiego