Pomorze gotowe na przyj璚ie Dru篡n Puszcza雟kich!

Czwartek, 30 sierpnia 2012

Pomorze gotowe na przyj璚ie Dru篡n Puszcza雟kich!
W pi徠kowe popo逝dnie o godzinie 16:00 na Starym Mie軼ie w Gda雟ku spotkaj si Dru篡ny aspiruj帷e do zdobycia najwy窺zej kategorii w Organizacji Harcerzy. Po Apelu rozpoczynaj帷ym rozpocznie si trwaj帷y trzy dni Turniej Dru篡n Puszcza雟kich.

Rywalizacja turniejowa to nie tylko czas wykazywania si rozmaitymi umiej皻no軼iami i technikami harcerskimi, ale równie znakomita okazja do sprawdzenia ducha dru篡ny, jej atmosfery i tego, jak ze sob wspó逍racuje pokonuj帷 pojawiaj帷e si na jej drodze trudno軼i.

Zach璚amy wszystkich do tego, aby pojawi si na Turnieju i zobaczy najlepsze dru篡ny naszej Organizacji w akcji. W za陰czniku prezentujemy program dla go軼i. Zamieszczamy równie komunikat prasowy.

Program dla go軼i:

Pi徠ek, 31 sierpnia
- 16.00 apel rozpoczynaj帷y na Starym Mie軼ie w Gda雟ku, udzia zaproszonych go軼i,

Sobota, 1 wrze郾ia
- 20.00 ognisko w Borowie z udzia貫m zaproszonych go軼i, zapraszamy gor帷o wszystkie instruktorki i instruktorów ZHR,

Niedziela, 2 wrze郾ia
- 9.40 Msza 鈍. w Pa豉cu Przebendowskich i Keyserlingów w Wejherowie (w razie z貫j pogody mo磧iwa zmiana),
- 11.00 apel ko鎍z帷y na Rynku w Wejherowie, udzia zaproszonych go軼i.