Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Główna Kwatera Harcerzy

Ostatni Świadkowie

Kurs Prowadzących Kręgi HS Spektrum – Czuj się zaproszony!!!

Czwartek, 2 sierpnia 2012

Kurs Prowadzących Kręgi HS Spektrum – Czuj się zaproszony!!!

Jeszcze tylko do 10 sierpnia możesz zgłosić się na Kurs Prowadzących Kręgi Harcerstwa Starszego Spektrum – Zielony.

Kurs Prowadzących Kręgi Harcerstwa Starszego Spektrum jest kursem metodycznym przygotowującym do prowadzenia kręgu harcerstwa starszego, jak też do pracy z osobami dorosłymi w harcerstwie.

Czego będziesz mógł lub mogła dowiedzieć się na kursie? O to kilka tematów

• Andragogika
  • Formy pracy i planowanie zbiórek, dłuższych  i krótszych wyjazdów.
  • Metoda harcerska w harcerstwie starszym
  • Koedukacja w kręgach
  • Sylwetka prowadzącego krąg
  • Tworzenie i rejestracja kręgu, przygotowanie następcy
  • Stopnie i praca ze zobowiązaniami.

Kurs odbędzie się w Krakowie w schronisku powstałym w byłym forcie austriackim (szczegóły tutaj) w dniach 29 sierpnia - 2 września 2012.

By zostać przyjętym na kurs musisz mieć ukończone 18 lat i mieć otwartą próbę na stopień HarcerzaOrlego.

Koszt kursu to 98 zł Opłatę należy wpłacać na konto  57 2130 0004 2001 0189 3635 0008 (dane do przelewu ZHR, ul. Litewska 11-13 00-589 Warszawa z dopiskiem kurs Spektrum) najpóźniej do 10 sierpnia 2012 r.

Wypełnione zgłoszenia, które znajdziesz tutaj, należy przesłać na adres kursspektrum@gmail.com

Więcej szczegółów można znaleźć na facebook.com/kursspektrum na stronie Kręgów (www.kregi.zhr.pl) oraz bezpośrednio u Komendanta Kursu (phm Marcina Wujczyka m.wujczyk@zhr.pl).