Spotkanie Wydzia逝 Harcerstwa Starszego dobieg這 ko鎍a.

Niedziela, 29 lipca 2012

Spotkanie Wydzia逝 Harcerstwa Starszego dobieg這 ko鎍a.
28 lipca 2012 r. odby這 si spotkanie Wydzia逝 Harcerzy Starszych Organizacji Harcerzy wraz z zespo貫m zajmuj帷ym si Harcerstwem Starszym w Organizacji Harcerek.

Szczegó這wo omówiono program Kursu Prowadz帷ych Kr璕i Harcerstwa Starszego Spektrum – Zielony oraz Forum Harcerstwa Starszego jaki ma si odby w marcu 2013 r. w Krakowie. Dyskutowali鄉y równie o kr璕ach i odbywaj帷ych si w豉郾ie ich wizytacjach przez cz這nków naszego zespo逝. Na koniec po瞠gnali鄉y odchodz帷 z zespo逝 ds. harcerek starszych hm. Ann Pier, dzi瘯uj帷 jej za wieloletni s逝瘺 na rzecz HS.

Nast瘼ne spotkanie 12 stycznia 2012 r. w Kielcach (serdecznie wszystkich zapraszamy), ju jednak w pa寮zierniku podczas Eskapady Harcerstwa Starszego w Beskid S康ecki (19-21 pa寮ziernika 2012) b璠zie mia這 miejsce robocze spotkanie dotycz帷e Forum HS.