"Puszcza雟ki ob霩 2012" - konkurs fotograficzny Organizacji Harcerzy ZHR.

Poniedzia貫k, 2 lipca 2012

"Puszcza雟ki ob霩 2012" - konkurs fotograficzny Organizacji Harcerzy ZHR.

.

Jaka jest idea programu „Puszcza雟kiego obozu”?

Celem tegorocznej edycji programu „Puszcza雟ki obóz” jest zainspirowanie dru篡n harcerzy do tego, aby w swoim obozownictwie pami皻a造 o puszcza雟twie. S逝篡 temu maj uwiecznione na fotografiach elementy obozowego zdobnictwa, pionierki i ró積ych innych rozwi您a które dru篡ny harcerzy wykonuj w trakcie trwaj帷ych obozów. Ma to s逝篡 zebraniu ró積orodnych przyk豉dów i ciekawych rozwi您a puszcza雟twa na obozach, by przyczynkiem do wymiany do鈍iadcze, a przede wszystkim pomóc w popularyzacji go jako harcerskiego stylu obozowania i 篡cia w ogóle.

Co zrobi, aby wzi望 udzia w konkursie fotograficznym „Puszcza雟ki obóz 2012”?
To nic trudnego!

1. Zrób zdj璚ie prezentuj帷e element pionierki, zdobnictwa obozowego etc. Twojej dru篡ny (rozmiar zdj璚ia – minimalny format 2272 x 1704 pikseli),
  2. Dodaj do wysy豉nego zdj璚ia opis zawieraj帷y:
    1. Dane autora zdj璚ia – imi, nazwisko, stopie, jednostka,
    2. Opis zdj璚ia  (maksymalnie trzy zdania),
  3. Wy郵ij zdj璚ie na gkh@zhr.pl do 15 wrze郾ia 2012 roku,
  4. Ka盥y harcerz mo瞠 przes豉 maksymalnie trzy zdj璚ia.

Po tym terminie nades豉ne zdj璚ia zostan umieszczone w galerii i zaprezentowane cz這nkom Organizacji. Spo鈔ód nades豉nych zdj耩 cz這nkowie Gównej Kwatery Harcerzy nagrodz trzy. Dodatkowo, przewidziana jest nagroda publiczno軼i wybrana w drodze g這sowania.

Co dalej?

W przysz造m roku program „Puszcza雟ki obóz” b璠zie bardziej rozbudowana, dlatego te pragnieniem Gównej Kwatery Harcerzy jest, aby ju podczas tegorocznych obozów temat ten pojawi si w g這wach dru篡nowych i komendantów i inspirowa do przysz這rocznych akcji letnich.

Informujemy jednocze郾ie o formowaniu zespo逝 maj帷ego na celu popularyzacj puszcza雟twa
w Organizacji Harcerzy, który pragniemy stworzy przy Gównej Kwaterze Harcerzy. Z ch璚i przyjmiemy zg這szenia instruktorów chc帷ych zaanga穎wa si w jego prac. Na zg這szenia instruktorów ch皻nych do w陰czenia si do zespo逝 czekamy do 5 pa寮ziernika 2012 roku pod adresem mailowym gkh@zhr.pl.

Czuwaj!

Naczelnik Harcerzy