Sp璠z najbli窺zy weekend w gronie harcerskich przyjaci馧 w G鏎ach 安i皻okrzyskich!

Wtorek, 12 czerwca 2012

Sp璠z najbli窺zy weekend w gronie harcerskich przyjaci馧 w G鏎ach 安i皻okrzyskich!

Zlot Bratnich Dru篡n, Partyzancki Biwak Rodzinny na Wykusie oraz pierwsza w nowej kadencji zbiórka Kr璕u Harcmistrzów - a do tego harcerska strefa kibica i wspólne kibicowanie Polskiej reprezentacji w jej trzecim wyst瘼ie na Mistrzostwach EURO 2012 - to wszystko ju w najbli窺zy weekend, 15 - 17 czerwca w Górach 安i皻okrzyskich.

Zapraszamy do spotkania w gronie harcerskich przyjació!

Zlot Bratnich Dru篡n
- W setn rocznic urodzin majora "Ponurego", pragniemy nie tylko znale潭 si na Wykusie i w W帷hocku, ale i w miejscu urodzin bohatera - wsi Janowice k. Nowej S逝pi. Nagrod gówn (tak jak i w latach ubieg造ch), jest replika pistoletu maszynowego "Sten" wykonana wg projektu 鈍i皻okrzyskich partyzantów. Nagroda jest tofeum przechodnim. W programie m.in:
- zwiad po rodzinnej miejscowo軼i Jana Piwnika "Ponurego", odwiedzenie "Kwatery mjr. PONUREGO", czyli ma貫j ekspozycji muzealnej, która mie軼i w domu Jego urodzin,
- gry i konkursy,
- s逝瘺a i udzia w uroczysto軼iach na Polanie Wykusowej i w W帷hocku,
- wy鄉ienite przygody na harcerskim szlaku w otoczeniu Gór i Puszczy 安i皻okrzyskiej!
Wi璚ej o Zlocie przeczytacie na stronie: http://www.zlot.wykus.zhr.pl

Partyzancki Biwak Rodzinny na Wykusie - Nieraz jedziemy tym samym poci庵iem, tramwajem czy metrem nie zdaj帷 sobie nawet sprawy, kto obok nas stoi. Przez Wykusowe spotkania przewin窸o si ju wiele pokole harcerskich. Warto szuka okazji do mi璠zypokoleniowych spotka. Z my郵 o by貫j i obecnej harcerskiej braci jak równie o wszystkich zaprzyja幡ionych rodzinach - dla których Wykus jest czym wi璚ej ni dziwnie brzmi帷 nazw (a mo瞠 豉ci雟kim wyrazem) - chcemy zorganizowa “Partyzancki biwak rodzinny”. Nie zabraknie wspania造ch atrakcji dla najm這dszych, harcerskiego ducha, poszukiwania 郵adów historii i okazji do rozmów w kr璕u przyjació.

Program oraz informacje o biwaku znajdziecie na jego stronie (klik).

Zbiórka Kr璕u Harcmistrzów "Instruktor brzmi dumnie!" - Druhowie Harcmistrzowie i Podharcmistrzowie aspiruj帷y do zdobycia tego stopnia!
Zach璚amy Was do wspólnego spotkania i integracji w gronie obecnych i przysz造ch posiadaczy czerwonej podk豉dki pod krzy瞠m harcerskim. W programie naszej zbiórki m.in.: gra strategiczna, rozmowy o formacji instruktorskiej, udzia w uroczysto軼iach na Wykusie, spotkanie z Naczelnikiem Harcerzy, dyskusja o stopniach, kszta販eniu instruktorów i rozwoju organizacji harcerzy oraz oczywi軼ie wspólne spotkanie przy ognisku.

Wi璚ej informacji o zbiórce znajdziecie w komunikacie na stronie naszej Organizacji (klik).

Do zobaczenia!
Z harcerskim pozdrowieniem,