Zbi鏎ka Kr璕u Harcmistrz闚 - „Instruktor brzmi dumnie“

Czwartek, 31 maja 2012

Zbi鏎ka Kr璕u Harcmistrz闚 - „Instruktor brzmi dumnie“

Druhu Harcmistrzu!

Mam przyjemno嗆 zaprosi Ci na zbiórk Kr璕u Harcmistrzów, podczas której b璠ziemy mogli proozmawia o kondycji braci instruktorskiej naszej organizacji i postara si wypracowa pomys造 mog帷e by pomocnymi w formacji instruktorskiej. Niezbyt imponuj帷a liczebno嗆 naszego Zwi您ku ma jedno ze 廝óde w braku instruktorów. Harcerstwo jest bardzo atrakcyjne dla m這dych ch這paków, którzy chc dzia豉 w dru篡nach, tylko my nie jeste鄉y w stanie pozyska i przygotowa dostatecznej liczby instruktorów. Jest w naszym sposobie dzia豉nia wiele s豉bo軼i, które zniech璚aj nie tylko tych doros造ch, którzy mieliby ochot wej嗆 na drog Wielkiej Przygody 砰cia, ale i tych, którzy wyrastaj帷 w dru篡nach mieliby przejmowa i zak豉da dru篡ny. Naszym, harcmistrzów zadaniem, jest zastanowi si nad koniecznymi dzia豉niami maj帷ymi zmieni t sytuacj. Szczególnie wa積e jest to dzi, gdy na pocz徠ku nowej kadencji uk豉da b璠ziemy plan dzia豉nia na najbli窺ze dwa lata.

Zapraszam Ci wi璚 w Góry 安i皻okrzyskie w dniu obchodów pami璚i 安i皻okrzyskich Zgrupowa Armii Krajowej, a oto detale:

Termin: 16 i 17 czerwca 2012 r.
Zakwaterowanie:
Szko豉 w Wielkiej Wsi niedaleko W帷hocka
Program:

Rozpoczynamy w sobot o godz. 9.30 wspólnym 郾iadaniem, i …:
apel rozpoczynaj帷y,
harcmistrzowska gra strategiczna,
spotkanie o formacji instruktorskiej,
udzia w uroczysto軼iach na Wykusie,
co dla t篹yzny fizycznej,
spotkanie z Naczelnikiem i nie tylko,
dyskusja o stopniach, kszta販eniu instruktorów i rozwoju organizacji,
ognisko harcmistrzowskie,
nocne rozmowy o dzia豉niach Kr璕u.

W niedziel, po pobudce i zjedzeniu 郾iadanie doko鎍zymy rozmowy sobotnie i zako鎍zymy nasz zbiórk.

Czuwaj!

Hm. Pawe Zarzycki – Wódz Kr璕u Harcmistrzów