Pierwsze Spotkanie G堯wnej Kwatery Harcerzy z Komendantami Chor庵wi za nami.

字oda, 30 maja 2012

Pierwsze Spotkanie G堯wnej Kwatery Harcerzy z Komendantami Chor庵wi za nami.
W dniach 26-27 maja 2012 r. w Pionkach ze wzgl璠u na odbywaj帷e si 30-te Jubileuszowe Puszcza雟kie Harce odby這 si spotkanie Gównej Kwatery Harcerzy z Komendantami Chor庵wi.

By豉 to pierwsza okazja na wspóln rozmow o sytuacji w Organizacji Harcerzy od Zjazdu ZHR, który wybra nowego Naczelnika, a tak瞠 od zbiórek wyborczych w wielu Chor庵wiach.

W spotkaniu uczestniczyli: hm. Sebastian Grochala - Naczelnik Harcerzy, hm. Adam Kralisz - wicenaczelnik, hm. Maciej Sady - skarbnik GKH-y, hm. W這dzimierz Dola - pe軟omocnik ds. wizytacji, hm. Konrad Konefa - pe軟omocnik ds. kszta販enia, pwd. Wojciech Nowakowski - z-ca kierownika Wydzia逝 Zuchowego, hm. Pawe Zarzycki - wódz Kr璕u Harcmistrzów, hm. Rados豉w Podogrocki - cz這nek GKH-y, phm. Pawe Joachimiak - redaktor naczelny "Drogowskazów", pwd. Konrad Pawlak - cz這nek biura GKH-y.

Obecno嗆 z ramienia Chor庵wi Harcerzy wygl康a豉 nast瘼uj帷o:
1. Dolno郵御ka - brak
2. Górno郵御ka - hm. Sebastian Adamus - Komendant Chor庵wi
3. Kujawsko-Pomorska - phm. Krzysztof Rachut - p.o. Komendanta Chor庵wi
4. Lubelska - phm. Krzysztof Ulrich- p.o. Komendanta Chor庵wi
5. ódzka - hm. Adam Drabik - Komendant Chor庵wi
6. Ma這polska - hm. Maciej Klima - Komendant Chor庵wi
7. Mazowiecka - brak
8. Podkarpacka - brak
9. Pomorska - phm. Pawe Korzenecki - p.o. Komendanta Chor庵wi
10. Pó軟ocno-Zachodnia - phm. Pawe Szulerecki - z-ca Komendanta Chor庵wi
11. Wielkopolska - brak
12. Ziemi Opolskiej - phm. Maciej Lewandowski- przedstawiciel Chor庵wi

Na spotkaniu poruszono kwesti wspó逍racy od strony organizacyjnej. Swoje plany omówili przedstawiciele GKH-y a sytuacj w Chor庵wiach ich Komendanci. Dyskutowano na temat projektu regulaminu stopni harcerzy a tak瞠 na temat kszta販enia, pracy Kr璕u Harcmistrzów i reaktywacji pisma "Drogowskazy". Uczestnicy spotkania wzi瘭i udzia w apelach i ognisku w ramach obchodów 30. Puszcza雟kich Harców, a tak瞠 w grze paintballowej.

Gówna Kwatera Harcerzy bardzo dzi瘯uje naszym gospodarzom z Pionek za go軼in i wszelk okazan pomoc w organizacji spotkania. Pionki to miejsce, do którego warto co roku wraca, co zapewne stanie si udzia貫m wielu uczestników naszego spotkania.

Czuwaj!