Harcerski Euro-wolontariat

Wtorek, 22 maja 2012

Harcerski Euro-wolontariat
Niezwyk豉 okazja do w陰czenia si w najwi瘯sze polskie wydarzenie sportowe stulecia! Dwie najwi瘯sze organizacje harcerskie b璠 dzia豉 rami w rami.

Formularz Zg這szeniowy (Wiek 15+)
Termin zg這sze: czwartek 24 maja
Termin imprezy: 4 VI -2 VII (wolontariusz wybiera dni w których pe軟i s逝瘺)

Jedyna taka okazja
Nasza rekrutacja to jedyna taka okazja w Polsce. Nie ma ju dost瘼u do rekrutacji inaczej ni przez ZHR i ZHP.

Nigdzie w Euro-wolontariacie nie bior udzia逝 osoby niepe軟oletnie. U nas maj pe軟e 鈍iadczenia!

Poni瞠j aktualne informacje. Presti Waszego udzia逝 jest znaczny, zdobyte do鈍iadczenia - bezcenne, a setki nowych znajomych i doskona豉 zabawa s warte Waszego zaanga穎wania.

安iadczenia dla wolontariuszy
- bez wzgl璠u na pe軟ion funkcj i Wasz wiek otrzymacie nast瘼uj帷y zestaw korzy軼i:
Komplet odzie篡 EURO
-kurtka
-T-Shirt
-Polo
-spodnie krótkie z mo磧iwo軼i dopi璚ia na d逝gie
Wy篡wienie
-ka盥ego dnia pracy ciep造 posi貫k
Napoje
-codziennie pakiet napojów od sponsora tj. firmy Coke producenta napoi takich jak: Coca Cola, Fanta, Sprite i Kropla Beskidu
-陰cznie dla wolontariuszy przeznaczono 27 000 litrów!
Noclegi
-dla wszystkich osób które tego potrzebuj (Zach璚amy osoby z ca貫j Polski)
Strefa Wolontariuszy, a w niej:
-setki nowych osób do poznania z ca貫go 鈍iata
-dwa du瞠 boiska ( w takich balonach)
-sala gimanstyczna
-bilard
-pi趾arzyki
-dost瘼 do wielu konsol jak X-Box i Kinect w specjalnie do tego celu przeznaczonych pomieszczeniach
-projekcje filmowe w tym mecze na 篡wo
-Scout Zone - wydzielone miejsce do którego dost瘼 maj tylko harcerze - poczujesz si jak na obozie ;)
Darmowe przejazdy
-dla Wszystkich miesi璚zna gda雟ka karta miejska
-dla osób, które doje盥瘸j SKM lub korzystaj z niej w czasie wolontariatu darmowe bilety
Certyfiakty
-otrzymasz unikalny certyfikat
-b璠ziesz móg uwzgl璠ni Twój udzia w CV i w ten sposób wesprze rozwój zawodowy
-je郵i istnieje taka potrzeba otrzymasz usprawiedliwienie Twojej nieobecno軼i w szkole lub na uczelni

Szkolenia - tylko jeden dzie i tylko ciekawe zagadnienia - termin dopasowany do Was
Reszta wolontariuszy przechodzi tygodniowy cykl szkole. My robimy je wewn皻rznie tylko dla cz這nków ZHR i ZHP z zagadnieniami, które s dla Was nowe i ciekawe. Je郵i kto jest ch皻ny mo瞠 wzi望 udzia w wybranych szkoleniach pe軟ego cyklu razem z innymi wolontariuszami. Wybierzecie te, które chcecie. Damy Wam do wyboru kilka terminów. Je郵i 瘸den nie b璠zie pasowa lub jeste軼ie spoza Trójmiasta zaproponujemy tak瞠 szkolenia zdalne e-learningowe.

Terminy i godziny dostosowane do Twoich mo磧iwo軼i
Masz swobod wyboru terminów s逝瘺y. Nawet je郵i wpiszesz kilka dni postaramy Ci da mo磧iwo嗆 w陰czenia si w to wielkiej wydarzenie.

Wi瘯szo嗆 stanowisk pracuje na dwie zmiany (porann i popo逝dniow). Je郵i mo瞠sz np. tylko rano lub tylko wieczorem wpisz dany termin. Ustalaj帷 szczegó造 zapytamy Ci jak Ci pasuje. Przeci皻nie s逝瘺a trwa 7 godzin dziennie (krócej w terenie, d逝瞠j w budynkach).

STANOWISKA
Instruktorze to tak瞠 wielka szansa dla Ciebie

Mamy jeszcze sporo wolnych stanowisk bezpo鈔ednio w Miejskim Sztabie Operacyjnym, gdzie zdob璠ziesz wiele cennych kontaktów i nowych umiej皻no軼i z zakresu zarz康zania. B璠ziesz wspó逍racowa z osobami decyzyjnymi z policji, stra篡 po瘸rnej, pogotowia i w豉dz miejskich. Dodatkowo instruktorzy b璠 zaanga穎wani w koordynacje dzia豉 i zarz康zanie wolontariuszami oraz utrzymywanie kontaktów z organizatorami.

Chcesz podszkoli j瞛yk - to Twoje miejsce
Je郵i umiesz swobodnie pos逝giwa si jakimkolwiek j瞛ykiem obcym zapraszamy na s逝瘺 do przychodzi i komisariatów. Tam b璠ziesz mia okazj podszkoli Twój j瞛yk oraz pozna wiele nowych osób z zagranicy.

Lubisz sp璠za czas na pla篡 i s逝瘺 porz康kow
Zg這 si do patroli pla穎wych, gdzie b璠 wy陰cznie wolontariusze ZHR i ZHP. B璠ziecie reagowa na niespodziewane sytuacje i zapewnia informacje oraz bezpiecze雟two mieszka鎍om i turystom. B璠ziesz mia okazj wspó逍racowa z Policj, WOPR’em i innymi s逝瘺ami.

Chcesz by tam gdzie dzieje si nieoczekiwane?
Zg這 si do Si Szybkiego Reagowania. Zostaniesz przerzucony w miejsce gdzie pomoc jest najbardziej potrzebna. A w mi璠zyczasie sp璠zisz atrakcyjnie czas w... Strefie Wolontariuszy.

W razie pyta prosz pisa na: tomasz.steplowski@zhr.pl
Inne informacje o wolontariacie na Euro.
Profil na FaceBook'u

pozdrawiam,