W nocy z 9 na 10 lutego 2012 r. zgin掖 tragicznie w wieku 24 lat pwd. Kamil Kulczycki HO

字oda, 15 lutego 2012

W nocy z 9 na 10 lutego 2012 r. zgin掖 tragicznie w wieku 24 lat wieloletni instruktor Zwi您ku Harcerstwa Rzeczpospolitej pwd. Kamil Kulczycki HO.
By造 dru篡nowy 58 Zielonkowskiej Druznz Harcerzy "Cichociemni" ZHR a w chwili 鄉ierci szczepowy 58 Szczepu Rosa Venti w Zielonce oraz hufcowy Warszawskiego Hufca Harcerzy "El Dorado".
Cz這nek zarz康u Stowarzyszenia Wspólnota Polska Oddzia Warszawski, Rady parafialnej Parafii Matki Bo瞠j Cz瘰tochoeskiej w Zielonce.
Jeden z pomys這dawców, scenarzysta i wspó逗e篡ser filmu "11 Listopada" ” o rozstrzelaniu przez Niemców harcerzy i mieszka鎍ów Zielonki w 1939 roku, re篡ser filmu: „Dachau”.
Za swoj dzia豉lno嗆 odznaczony przez Stowarzyszenie Szare Szeregi plakietk - „Szare Szeregi – Wi篥 Pokole”
Cze嗆 jego pami璚i
By造 dru篡nowy 58 Zielonkowskiej Dru積y Harcerzy "Cichociemni" ZHR a w chwili 鄉ierci szczepowy 58 Szczepu Rosa Venti w Zielonce oraz hufcowy Warszawskiego Hufca Harcerzy "El Dorado".
Cze嗆 jego pami璚i
Informacje dot. Pogrzebu dh Kamila Marii Kulczyckiego
Msza 安i皻a zostanie odprawiona w dniu 22 lutego 2012 r. (鈔oda) o godz. 12.00 w ko軼iele Matki Bo瞠j Cz瘰tochowskiej w Zielonce, po której nast徙i z這瞠nie do grobu na miejscowym cmentarzu.