Sk豉d Komisji

hm Bart這miej Surowski - Sekretarz Komisji

hm. Marek St瘼a

MaSte
Pomorska Chor庵iew Harcerzy. Wychowanek 36 i 4 Gdy雟kich Dru篡n Harcerzy, dru篡nowy i szczepowy w Szczepie Szare Szeregi w Gda雟ku-Wrzeszczu, w 1980 r. sygnatariusz aktu powo豉nia Porozumienia Instruktorów Harcerskich im. Andrzeja Ma趾owskiego, za這篡ciel i pierwszy Przewodnicz帷y Kr璕u Instruktorów Harcerskich im Andrzeja Ma趾owskiego w Trójmie軼ie; w latach stanu wojennego i po nim jeden z gównych animatorów trójmiejskiego 鈔odowiska harcerstwa niezale積ego, w 1989 cz這nek za這篡ciel Zwiazku Harcerstwa Rzeczypospolitej; aktualnie przewodnicz帷y Chor庵wianej Komisji Instruktorskiej Pomorskiej Choragwi Harcerzy ZHR.

hm. Jaros豉w Cicho

Górno郵御ka Chor庵iew Harcerzy. W ZHP dru篡nowy i szczepowy gliwickiego "Huraganu". Cz這nek KIHAM-u. W ZHP r.z. 1918, a nast瘼nie w ZHR w GKH-y pe軟i s逝瘺 w wydzia豉ch harcerskim i starszyzny, zajmuj帷 si mi璠zy innymi szkoleniem instruktorów. By造 Przewodnicz帷y Komisji Harcmistrzowskiej. Obecnie oprócz cz這nkostwa w KH pe軟i s逝瘺 przewodnicz帷ego KI Górno郵御kiej Chor庵wi Harcerzy.

ks. hm. Tomasz Ko軼ielny

Pó軟ocno-Zachodnia Chor庵iew Harcerzy. Do 1987 dzia豉 w ZHP, z którego zosta usuni皻y. W latach 1984-89 w Ruchu Harcerskim, pó幡iej wspó速worzy niezale積y hufiec „D瑿y”.
dzia豉 w ZHP r.z. 1918, od 1992 w ZHR. Dwukrotny Kapelan Naczelny ZHR i Przewodnicz帷y Zarz康u Okr璕u, wielokrotny cz這nek Rady Naczelnej. Obecnie tak瞠 cz這nek Komisji Instruktorskiej Pó軟ocno-Zachodniej Chor庵wi Harcerzy. Dru篡nowny 陰cznie 9 dru篡n. Pracuje jako prorektor Wy窺zego Seminarium Duchownego Towarzystwa Salezja雟kiego w L康zie.

hm. Jaros豉w B這niarz

hm. Jacek Kurz瘼a