Stopnie

Druhu Dru篡nowy!

Oddajemy w Twoje r璚e nowy Regulamin Gwiazdek Zuchowych i Stopni Harcerskich. Liczymy na to, 瞠 wykorzystasz to narz璠zie w sposób w豉軼iwy, a Twoja s逝瘺a i praca indywidualna z harcerzami pozwoli Ci obserwowa ich rozwój, pokonywanie s豉bo軼i, podejmowanie przez nich kolejnych wyzwa oraz cieszy si z osi庵anych przez nich sukcesów. Pami皻aj jednak, 瞠 stopnie to tylko narz璠zie, którego wykorzystanie nale篡 i zale篡 do Ciebie. Koniecznie w陰czaj je w 篡cie dru篡ny i pokazuj harcerzom, 瞠 pracuj帷 nad samym sob wp造waj na otaczaj帷 ich rzeczywisto嗆. Zmieniaj帷 siebie, zmieniaj swój zast瘼, dru篡n, rodzin, najbli窺ze 鈔odowisko – zmieniaj 鈍iat!  Powodzenia!

Czuwaj!
hm. Sebastian Grochala
Naczelnik Harcerzy

Witaj na podstronie po鈍i璚onej Regulaminowi Gwiazdek Zuchowych i Stopni Harcerzy!

Znajdziesz tutaj nie tylko sam Regulamin, ale równie materia造 i pomoce metodyczne przydatne w pracy z gwiazdkami zuchowymi i stopniami harcerskimi.