Dy簑ry G堯wnej Kwatery Harcerzy

Masz problem i potrzebujesz pomocy?
Chcesz si czego dowiedzie b康 zg這si uwag?
A mo瞠 masz jak捷 propozycj lub pomys i chcia豚y si nim podzieli z którym z cz這nków Gównej Kwatery Harcerzy?

Od wrze郾ia 2012 roku, dzi瘯i cotygodniowym dy簑rom b璠zie to mo磧iwe.
Chc帷 umo磧iwi wszystkim instruktorom - ale nie tylko im - mo磧iwo嗆 kontaktu z Naczelnikiem i cz這nkami Gównej Kwatery Harcerzy podj掖em decyzj o wprowadzeniu cotygodniowych dy簑rów.

Dzi瘯i narz璠ziom elektronicznym - skype / czat / mail - b璠zie mo積a spotka si i porozmawia z osobami na których barkach spoczywa funkcjonowanie Organizacji Harcerzy.

Oto krótkie zasady:

KIEDY?
Terminy dy簑rów to 鈔ody w godzinach 20:00 - 22:00,

Gówna Kwatera Harcerzy zastrzega, 瞠 terminy dy簑rów mog ulec zmianie. Dy簑ry mog równie zosta odwo豉ne, jednak瞠 wszelkie informacje znajdziecie na stronie Organizacji Harcerzy w dziale po鈍i璚onym dy簑rom.

JAK SI ZGΜSI?
Trzeba wype軟i formularz (znajdziesz go klikaj帷 tutaj). Wybra dat i przedzia godzinowy, preferowany sposób rozmowy i jej temat.
a. Prosimy zg豉sza si z wyprzedzeniem, poniewa umo磧iwi to wcze郾iejsze ustawienie grafiku i danie Gównej Kwaterze mo磧iwo軼i zorganizowania si tak, aby odpowiedni osoby mog造 uczestniczy w rozmowach.
b. Zg這szenia przyjmujemy najpó幡iej do niedzieli poprzedzaj帷ej dy簑r.
c. Potwierdzenie spotkania wysy豉ne jest (je郵i jest to mo磧iwe) w czasie 24 godzin od zg這szenia drog elektroniczn - warto zg豉sza si wcze郾iej, aby mie pewno嗆, 瞠 termin b璠zie wolny.

UWAGI
 - je郵i chcesz rozmawia przez skype - pami皻aj poda nam swoje loginy - nasze to zhrgkh
- je郵i preferujesz czat - my korzystamy z czatu google (gkh@zhr.pl oraz naczelnik@zhr.pl) lub z czatu na facebooku.

Mo瞠sz równie sam zaproponowa inn platform dzi瘯i której b璠ziemy mogli rozmawia.

W razie propozycji, sugestii, pomysów, uwag b康 pyta prosimy o kontakt na maila: gkh@zhr.pl

Liczymy na to, 瞠 pomys dy簑rów si przyjmie i spodoba.